הסכמי גירושין

איך שלא נסתכל על זה הליך גירושין אינו נעים – לא להורים ובוודאי לא לילדים.

למרות שלפעמים נראה כי אם יש הסכמות לא צריך עו"ד הרי שמדובר במחשבה שאינה נכונה . ניסוח הסכם גירושין ללא עו"ד יצור בעיות מרובות . מדובר בהסכם שאמור ללוות אותך שנים רבות עד לגדילת הילדים וכן הסכם המערב חלוקת רכוש.

לא פעם אני שומע "אנחנו מסכימים על הכל למה צריך עו" ?" ,  שאתם מסכימים על הכל זה מצוין, אבל אף אחד לא ערב שכך יישאר המצב לאורך השנים כשכל אחד מבני הזוג יכיר בן זוג חדש וישתנו הנסיבות לכן רק הסכם גירושין טוב יבטיח הסדרי ראייה חלוקת רכוש תשלום מזונות והגנה מירבית מפני העתיד לבוא שהרי מטרת ההסכם לצפות פני עתיד.

הסכם גירושין הנכתב על ידי ובהיותי מתמחה בענייני משפחה בלבד מפשט את ההליך ומאפשר לסיים את הנישואין בדרך הקלה ביותר לשביעות רצונך  וללא פגיעה בילדים.

הסכם גירושין נועד להסדיר ענייני מזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, הסדרי ראייה וכל פרט רלוונטי אחר לאותם הצדדים.

עריכת הסכם הגירושין הנו צעד ראשון בדרך אל המטרה – גירושין.

צעד שני הנו אישור של ההסכם  בערכאה שיפוטית – בית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני כאשר כל מקרה לגופו לעניין הכדאיות של הערכאה שתאשר.

המטרה בניסוח הסכם גירושין היא להביא את שני הצדדים להסכמה רחבה ככל האפשר בכל הנושאים המשותפים והרלוונטיים לגירושין זאת בכדי להימנע בעתיד מהגשת תביעות לבית המשפט למשפחה או לבית הדין הרבני אשר יידרשו להכריע במחלוקות בין הצדדים  ויגרמו לעלויות כספיות רבות וכן לעוגמת נפש מרובה שהרי הרכוש כבר חולק המזונות והסדרי הראייה נקבעו בהסכם והנה יש להתחיל את כל המחלוקות מחדש.

עיקר המחלוקות

  •  חלוקת הרכוש של בני הזוג.
  • זונות הילדים ובמקרים מסוימים מזונות האישה.
  • מי מבני הזוג יחזיק בילדים, ומה יהיו הסדרי הראיה להם יהיה זכאי בן הזוג השני.
  • מחלוקות בעניין הגט – סירוב להתגרש, מחלוקות בדבר שווי הכתובה, איסורים שונים וכו'.

אני מנסח את הסכם הגירושין על פי המתווה שאתם מספקים לי, אני גם מגשר כך שאני משתמש בידע זה בכדי לפתור בעיות שעולות בין בני הזוג תוך כדי עריכת ההסכם.

יתרונות הסכם גירושין שנוסח ע"י עורך דין ברורים : חיסכון כלכלי בשל היעדר תביעות עתידיות.

השארת בני הזוג ידידים לא זאבים אחד לשני אלא בני אדם אחד כלפי השני ולו לטובת הילדים.

חיסכון בריבוי הליכים משפטיים ומלחמות המשאירים לרוב את שני הצדדים מרוששים.

הסכם גירושין קשה מאוד לבטל וצריך סיבות ממש טובות כגון: לכן חשוב שיכתב על ידי עורך דין העוסק רק בתחום דיני המשפחה וזאת ההתמחות שלו כמו שלא תרצה שרופא אף אוזן וגרון ינתח אותך ניתוח וארטופדי.

עורך דין שוורץ מצטיין "במחשבה מחוץ לקופסא" מה שאפשר פעמים רבות ליצור פיתרון ממצב שנראה "תקוע" אותו פיתרון יצירתי ששני הצדדים הסכימו.

משרדי מעוצב בצורה השונה ממשרד רגיל של עורכי דין

עורך דין שחר שוורץ – צרו קשר

עורך דין הסכם גירושין
לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים:

עוד בנושא

עורך דין מזונות
מזונות

תביעת מזונות: להגיע להסכם הוגן המקובל על שני הצדדים כאשר מדובר על תביעת מזונות בגירושין, האמור חל על גובה המזונות אותו חייב האב לילדיו על פי דין תורה. הליך זה

קרא עוד »
מתן צו למניעת הטרדה מאיימת

בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת: שמירה על הביטחון האישי והמשפחתי אלימות במשפחה הנה תופעה כואבת אשר עלולה לשבש את חיי המשפחה עד לכדי סיכון ממשי. במקרה כזה, ישנה חשיבות ראשונה

קרא עוד »

תודה על פנייתכם!

משרד עו"ד שחר שוורץ

דיני משפחה וגישור

ממlogo
דילוג לתוכן