הסכמי ממון

משרד עו"ד שחר שוורץ הוא משרד מנוסה העוסק בתחום דיני המשפחה. אנו עוסקים בכל הקשור לדיני המשפחה: ליווי מלא של תהליך הגירושין מהפן המשפטי ובניית אסטרטגיה מול הצד השני, המלצות על דרכי פעולה, מענה על כל השאלות שלך, טיפול בהסדרי ראייה, דמי מזונות, ועוד. כמו כן עוסק המשרד בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, צוואות ועוד.

דירוג מְעוּלֶה
מבוסס על 9 ביקורות
תודה שחר על שירות מקצועי, אדיב, סבלני ומהיר. ממליצה בחום💯
חני אלון
חני אלון
2023-09-02
עורך דין מקצועי ואמין
אורית גפן
אורית גפן
2023-08-30
עו"ד מקצועי, שירותי אשר עושה הכל למען תוצאה מטיבה עם הלקוח. ממליצה החום.
אורנה גולדנברג
אורנה גולדנברג
2023-08-30
תודה שחר. תמיד כיף להכיר עורכי דין מנוסים ומקצועיים שיודעים גם לפרגן.
דני לנדאו
דני לנדאו
2023-08-30
עורך דין מדהים!! שאפו !!!
Meital Yonani
Meital Yonani
2023-08-30
מקצוען אמיתי, בעל ידע נרחב בתחומים רבים, ממליץ מאוד😀👌
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
2023-08-30
שחר הוא עורך דין אשר מנסה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.
Avi Walter
Avi Walter
2021-08-04

הסכמי ממון

עו"ד שחר שוורץ – הסכמי ממון מקצועיים ויסודיים

מומחיות, ניסיון וגישה אישית – להגנה על העתיד הכלכלי של זוגות נשואים

כשזוג מחליט להינשא, הרומנטיקה והאהבה הן בדרך כלל הדברים הראשונים שעולים בראש. אבל כל זוג חכם יודע שחשוב לא פחות להיערך גם לצד המשפטי והכלכלי של החיים המשותפים. כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך הדין שחר שוורץ, מהמובילים בתחום עריכת הסכמי ממון בישראל.

עם ניסיון עשיר הנמדד בשנים רבות והסכמי ממון רבים שערך לזוגות מרקעים שונים, עו"ד שחר שוורץ הוא בחירה מנצחת עבור כל מי שרוצה להבטיח את עתידו הכלכלי ולמנוע חיכוכים מיותרים במערכת היחסים. עו"ד שחר שוורץ מביא לשולחן ניסיון רב מעבר לידע המשפטי המעמיק שלו, וחשוב מהכל גישה אנושית וראייה ערכית המבוססת על כבוד הדדי בין בני הזוג.

כשאתם בוחרים את עו"ד שוורץ לעריכת הסכם הממון שלכם, אתם בוחרים במקצוענות ללא פשרות. ההסכמים המנוסחים מתאפיינים ביסודיות, בהתאמה מרבית לנסיבות הספציפיות של כל זוג, ובחשיבה צופת פני עתיד. המטרה היא שתוכלו להמשיך בחייכם המשותפים בשקט נפשי, ביודעכם שגם אם יגיע יום פרידה חלילה, הצדדים הכלכליים יהיו מוסדרים בצורה הוגנת והגיונית.

אז למה לחכות? קבעו היום פגישת ייעוץ עם עו"ד משפחה שחר שוורץ, ותצאו לחיי הנישואין כשאתם מוגנים ובטוחים יותר מבחינה משפטית. עם הסכם ממון מנוסח בצורה מקצועית ומדויקת, תוכלו להתמקד בבניית חיים משותפים מאושרים, בלי לדאוג מה יקרה מחר. משרדנו ידאג שההסכם שלכם יהיה ההשקעה המשתלמת ביותר שתעשו עבור עתיד מוצלח ובטוח יותר.

זכרו, אין תחליף לניסיון ולמומחיות כשמדובר בעניינים כל כך משמעותיים לחיים שלכם. עם עו"ד שחר שוורץ אתם בידיים טובות ויציבות, שיובילו אתכם בבטחה אל העתיד.

הסכמי ממון בטרם החתונה / ידועים בציבור: בטחון ושקט נפשי במקרי פרידה וגירושין

היום המאושר בחייכם עומד להגיע: טקס החתונה אשר יקדש את שניכם בתור בני זוג לחיים.  שמעתם מחברים על הסכם ממון, אולי ההורים ביקשו מכם, אבל ממש לא מתחשק לכם להפר את הרומנטיקה וההתרגשות שנלוות ליום המיוחד. ויחד עם זאת, חשוב מאוד להפנים שמערכות יחסים מלוות בעליות ומורדות ועלולות להוביל לגירושין, מצב בו עולה על הפרק הסדר חלוקת הרכוש. הדבר נכון גם עבור בני זוג הבוחרים לחיות כידועים בציבור. ולכן, כדאי מאוד להיערך עם הסכם ממון טרם הפרידה. שחר שוורץ – עורך דין העוסק בעריכת הסכמי ממון, יערוך עבורכם הסכם יסודי, ענייני ומפורש, באווירה נעימה ומכבדת אשר יסדיר את נושאי הרכוש בשעת משבר.

3 דברים שחשוב לדעת אודות הסכמי ממון:

  • הסכם ממון הוא חוזה כתוב הנערך בין בני זוג, בין אם הם נשואים או שאינם נשואים.
  • ההסכם הנו מעין "פוליסת ביטוח" המבטחת את בני הזוג בכל מקרה של פרידה ונועדה להבטיח כי במקרה זה, לא יתעוררו מחלוקות קשות סביב עניין הרכוש משום שבני הזוג יקבעו מראש את הסדר חלוקת הרכוש ביניהם.
  • הסכם ממון כולל נכסים כגון מקרקעין, רכב, משאבים כספיים – קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, חסכונות, או כספים שנתקבלו במתנה מההורים.

מתי עורכים הסכם ממון?

ישנם לא מעט מקרים בהם מומלץ לערוך הסכם ממון, כל מקרה לגופו. המקרים הקלאסיים בהם עורכים הסכמי ממון הם כדלקמן:

  • כאשר אחד מבני הזוג נושא ברכוש, נכסים או משאבים רבים בהשוואה לבן/בת הזוג והוא חושש שמא יוותר חשוף לדרישה לקבלת הרכוש או חלקו שהיה בבעלותו לפני הנישואין.
  • כאשר בני הזוג חסרי רכוש, נכסים ומשאבים והם מעוניינים לקבוע מראש את הסדר המשאבים אשר נצבר במהלך החיים המשותפים כך שיתחלק בצורה מסוימת ומוסכמת מראש בין שניהם במקרה של פרידה.
  • כאשר הוריו של אחד מבני הזוג רוצים להעניק מתנה לילדם מבלי שתתחלק בזכויות עם בן הזוג במקרה של פרידה.

לעורך הדין שחר שוורץ – ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון

עורך הדין לענייני משפחה שחר שוורץ בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון. מאחוריו שנים רבות של לימודים וניסיון מקצועי, במהלכן ליווה מספר רב של זוגות בעריכת הסכמי ממון מפורטים ויסודיים. מטרתו היא ליצור עבורכם את ההסכם המתאים לכם ביותר, כאשר ראייה של כבוד הדדי בין בני הזוג מנחה אותו לאורך כל הדרך. כל זאת, כדי להבטיח לכם בטחון ושקט נפשי גם במקרי פרידה וגירושין.

לעריכת הסכם ממון אשר יעניק לכם שקט נפשי צרו קשר עם עורך הדין שחר שוורץ.

הסכם ממון עורך דין

הסכם ממון עורך דין

אם בעבר זוג שנישא היה רוכב אל השקיעה ורואה אופק ורוד, היום זוגות מגיעים לנישואין כשהם מפוכחים יותר ויודעים שהחיים הם לא תמיד פיקניק. הדבר קורה במיוחד אצל זוגות שאצלם מדובר על פרק ב' או כאלה שנישאו בגיל מבוגר יותר. בהתאמה, אצל זוגות אלה במיוחד (אך לא רק) מומלץ לחפש לצורך עריכת הסכם ממון עורך דין המתמחה בתחום. הסכם ממון הוא הסכם הקובע כיצד תהיה חלוקת הרכוש במקרה של גירושין. הוא מהווה סוג של תעודת ביטוח עבור הזוג היודע שגם אם תהיה פרידה, לפחות מבחינת חלוקת הרכוש יש ביניהם הסכמה, מה שיקל משמעותית על תהליך הגירושין.

הסכם ממון עורך דין: מה חשוב לכלול בהסכם?

ישנם סוגים שונים של הסכמי ממון. בעריכת הסכם ממון עורך דין המתמחה בתחום יציע את הסעיפים הרלוונטיים ביותר לכל זוג בהתאם לנסיבות ולרכוש שישנו. באופן כללי הסכם ממון יכלול בתוכו סעיף לגבי חלוקת נכסי נדל"ן, בין אם מדובר על דירה אותה רכש כל אחד מבני הזוג בנפרד, נכס אותו קיבל אחד מהם במתנה או ירושה וגם נכסים שרכשו במשותף. תחת הרכוש נמצאים גם חסכונות, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד שצבר כל אחד מהם כמו גם חסכונות והשקעות משותפים. בהסכם ייכלל גם נושא חשבונות הבנק: האם יתנהלו בחשבון משותף אחד, חשבון לכל אחד בנפרד לצד חשבון משותף להוצאות הבית בלבד או בחשבונות נפרדים לגמרי. אלה רק חלק מהסעיפים. כאמור הסעיפים ייקבעו ויותאמו כך שיתנו מענה מלא לכל זוג.

איך לבחור את עורך הדין?

כאשר אתם עושים חיפוש אחר הסכם ממון עורך דין חשוב לבחור עורך דין שיש לו ניסיון רב בתחום. כדאי שיתמחה בדיני משפחה ושזה יהיה תחומו העיקרי, עם דגש על  הסכמי ממון. לעורך דין המתמקד בענייני משפחה ידע נרחב בחוקים הנוגעים בדבר והוא יהיה מעודכן  בכל שינוי בחוק, כמו גם בפסיקות המהוות תקדימים משפטיים. כדאי לבחור עורך דין זמין שיהיה גם קרוב אליכם כך שיהיה ניתן להגיע אליו בקלות גם פיזית, כזה ששניכם תרגישו עימו בנוח וידע לערוך את ההסכם באווירה נעימה מבלי ליצור מחלוקות מיותרות עוד לפני החתונה…

עו"ד שחר שוורץ הוא עו"ד לענייני משפחה המתמחה בתחום, בין היתר בעריכת הסכמי ממון ועושה זאת במקצועיות רבה תוך מתן יחס אישי לכל לקוח. מוזמנים ליצור קשר.

עו"ד הסכמי ממון

עו"ד הסכמי ממון

כאשר זוג עומד להינשא או הופך להיות ידוע בציבור הדבר האחרון אשר בו הוא רוצה לעסוק הוא מה יקרה במצב של גירושין. עם זאת, האפשרות של גירושין היא אינה בלתי אפשרית ועבור אנשים המגיעים כבר עם נכסים או ילדים משלהם, כדאי להסדיר את העניין כבר מבעוד מועד. היום ידוע עד כמה לדרך בה נעשים הדברים ישנה השפעה על חייו של כל אחד בהמשך, במיוחד חיי הילדים אם ישנם. לכן, היכן שאפשר להקל מראש כדאי לעשות זאת. בעזרת עו"ד הסכמי ממון יכולים להיות מנוסחים בצורה מיטבית, עורך דין העוסק בתחום ידע להוביל את בני הזוג להגיע להסכמים הדדיים לגבי חלוקת הנכסים בעתיד במקרה של גירושין.

עו"ד הסכמי ממון: מתי חשוב לגשת אליו?

התייעצות עם עו"ד הסכמי ממון למטרת עריכת ההסכם חשובה במיוחד מדובר בזוג אשר נישא בגיל מבוגר יחסית וכל אחד מבני הזוג הספיק לצבור רכוש בעצמו אותו ירצה לקחת עימו במקרה של פרידה. חשוב לדעת שללא הסכם ממון, חלוקת הרכוש נעשית לפי חוק יחסי ממון הקובע את חלוקת הרכוש שווה בשווה בין שני בני הזוג. גם כאשר מדובר בנישואין פרק ב' וישנם ילדים מנישואין קודמים להם רוצה כל אחד להותיר חלק מרכושו, כדאי לעגן את הדברים בהסכם ממון ובצוואה.

מה נכלל בתוך הסכם ממון?

כדאי להתייעץ עם עו"ד הסכמי ממון מהם הסעיפים הרלוונטיים לכל מקרה ועל מה חשוב לשים דגש. ההסכם יכול לכלול פירוט לגבי בעלות על נכסים: נכסים שהביא איתו כל צד בנפרד או נכסים שנצברו יחד וכן נכסים שהתקבלו בירושה או מתנה. ההסכם יכול לכלול גם חסכונות, קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד. כמו גם קביעה לגבי חשבונות בנק, האם יהיו חשבונות בנק נפרדים עם חשבון משותף להוצאות הבית. בהסכם ניתן גם לקבוע מי אחראי לשלם כל סוג של תשלום: חשבונות, חוגים והוצאות הילדים ועוד.

עו"ד שחר שוורץ הוא עו"ד העוסק רבות בדיני המשפחה וכולל עריכת הסכמי ממון. בעזרת ניסיונו הרב הוא מוביל את בני הזוג להסכם ממון שיקל עליהם באופן משמעותי במקרה של גירושין. מוזמנים ליצור קשר.

לקביעת שיחת ייעוץ

השאירו את הפרטים:

דירוג מְעוּלֶה
מבוסס על 9 ביקורות
תודה שחר על שירות מקצועי, אדיב, סבלני ומהיר. ממליצה בחום💯
חני אלון
חני אלון
2023-09-02
עורך דין מקצועי ואמין
אורית גפן
אורית גפן
2023-08-30
עו"ד מקצועי, שירותי אשר עושה הכל למען תוצאה מטיבה עם הלקוח. ממליצה החום.
אורנה גולדנברג
אורנה גולדנברג
2023-08-30
תודה שחר. תמיד כיף להכיר עורכי דין מנוסים ומקצועיים שיודעים גם לפרגן.
דני לנדאו
דני לנדאו
2023-08-30
עורך דין מדהים!! שאפו !!!
Meital Yonani
Meital Yonani
2023-08-30
מקצוען אמיתי, בעל ידע נרחב בתחומים רבים, ממליץ מאוד😀👌
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
2023-08-30
שחר הוא עורך דין אשר מנסה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.
Avi Walter
Avi Walter
2021-08-04
תחומי התמחות​

עורך הדין שחר שוורץ הינו משרד עורכי דין בתל אביב העוסק בענייני משפחה. עורך הדין שוורץ הינו מגשר מוסמך, בעל היכרות מעמיקה עם התחום המשפחתי וניסיון רב.

עורך הדין לענייני משפחה שחר שוורץ בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון. מאחוריו שנים רבות של לימודים וניסיון מקצועי, במהלכן ליווה מספר רב של זוגות

איך שלא נסתכל על זה הליך גירושין אינו נעים – לא להורים ובוודאי לא לילדים.  מדובר בהסכם שאמור ללוות אותך שנים רבות עד לגדילת הילדים

עורך הדין שחר שוורץ בעל ניסיון רב בניהול תיקי גירושין. תפקיד המשרד להשיג עבורך את המקסימום המגיע לך ולילדיך.  עורך הדין שחר שוורץ רואה בשימור יחסים תקינים

משרד עורכי הדין ממוקם בתל אביב ועוסק בטיפול בצוואות וירושות הן מבחינה משפטית והן בהליך גישור לפתרון קונפליקטים. המשפחה.

למה אנחנו
no-money
יחס חם, אדיב ומסור
lawyer
ניהול תיקים מורכבים
24-hours (5)
זמינות 24 /7
success
הלקוח תמיד במקום הראשון
teamwork (1)
שירות אמין, מקצועי וענייני
badge
ניסיון וותק רב בתחום

עוד בנושא

ביטול הסכם גירושין
ביטול הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא חוזה משפטי לכל דבר. הכתוב בו אמור לשמש את בני הזוג המתגרשים לטווח ארוך. לכן, ביטול הסכם גירושין הוא מהלך חריג וביצוע הדבר דורש אישור של הערכאה

קרא עוד »
גישור משפחה

גישור משפחה: דרך מכובדת לניהול ופתרון סכסוכים משפחתיים לצערנו, מצבים של סכסוכים משפחתיים בהליך הגירושין, סביב הסכמי ממון או בהליך של ירושות וצוואות למשל, אינם מצב נדיר. אם נקלעתם למצב כזה,

קרא עוד »

תודה על פנייתכם!

משרד עו"ד שחר שוורץ

דיני משפחה וגישור

ממlogo
דילוג לתוכן